Konzultációs Nyíltnapok

2018. június 27, szerda, 16:00 óra
ZsKE, A épület Aula

Szeretettel meghívjuk és várjuk mindazon jelentkezőinket és hozzátartozóikat a „Konzultációs nyílt napokra”, akik a 2018-as általános felvételi eljárásban jelentkeztek hozzánk.

HELYSZÍN:
Zsigmond Király Egyetem – központi épület AULA, 1039 Budapest, Kelta utca 2.

A „Konzultációs nyílt nap” egy olyan találkozási pont, ahol a leendő hallgatóink a jelentkezési adminisztrációval kapcsolatos minden kérdésre teljes körű tájékoztatást kapnak, és betekintést nyernek az egyetemi évekbe. Képzési szintenként és szakonként jelentősen eltérőek a felvételi követelmények, így érdemes a jelentkezést helyben pályaorientációs tanácsadókkal ellenőriztetni, szükség esetén pedig élni a hiánypótlási- és sorrendmódosítási lehetőséggel.

A nyílt napon a plenáris tájékoztatást követően személyre szabott tanácsadásokat is biztosítunk.

A Főtitkár úr személyes konzultációval segíti a jelentkezőket:
- Pontszámítás, már a (részleges) érettségi eredmények birtokában – áttekintjük, hogy mely szakokra elengedő.
- Dokumentumok ellenőrzése, több szem többet lát alapon, legyen meg határidőre minden szükséges anyag, feltöltve a felvi oldalára!

Kötetlen beszélgetés az oktatóinkkal:
- Egyéni kérdésekre adnak választ, hogy mire lehet számítani a tanórákon, vizsgákon.
- Kifejtik az azonnal hasznosítható tudás- és duális képzések előnyeit.

Mi vár Rád szeptembertől?
Az egyetemi életről a Hallgatói Csapat osztja meg tapasztalatait egy interaktív beszélgetés keretein belül, az érdeklődőket szívesen körbevezetik hallgatóink egy „egyetemi túrán”.

SZERETETTEL VÁRJUK KONZULTÁCIÓS NYÍLTNAPJAINKON!

IDŐPONTOK:
2018. június 27-én (szerdán) 16 és 18 óra között