Könyvbemutató a közösségi mentorprogram keretében

2018. február 2, péntek, 13:00 óra
ZsKE, Aula

Meghívó:

Sok szeretettel meghívjuk Önöket Thürmer-Balogh Lejla: Melletted – A múlt labirintusa című könyvének bemutatójára és az azt követő beszélgetésre.

• Időpont: 2018. február 2., péntek, 13:00
  • Helyszín: Zsigmond Király Egyetem, Aula - 1039 Budapest, Kelta utca 2.
  • Kapcsolat: Laki Ildikó PhD, főiskolai docens, a közösségi mentorprogram felelőse

Összefoglaló a könyvről:

Leyrének még mindig nem sikerült elfelejtenie azt a napot. A napot, amikor véget ért számára minden. Az élete még most sem könnyű, hiszen egyik szenvedésből sodródik a másikba, valahol félúton elhagyta önmagát és ideje lenne szembenéznie a múlt árnyaival. A sors azonban ismét megelőzi; kérdés nélkül löki vissza a tengerparti kisvárosba, ahol tíz évvel ezelőtt összetört a szíve és eltűntek az álmai. Hogyan léphetne túl a sötét démonokon és hogyan is tudna felejteni, amikor kénytelen odaköltözni, ahol összeomlott a világa? Újra Nerjában találva magát ráébred, hogy az, amit eddig felfordultnak hitt, most kuszálódik csak össze igazán. Amikor belenéz a legszebb szempárba, amit valaha látott, elveszettebbnek érzi magát, mint eddig bármikor. De vajon képes-e begyógyítani a régi sebeket egy új szerelem? Vajon elég-e egyáltalán egy szerelem az életébe, hogy mindent újra kezdjen?

A program az "EFOP-3.4.3-16-2016-00017 A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemnél és a Zsigmond Király Egyetemnél" című pályázat keretében valósul meg.

Minden érdeklődőt, különösen a nappali és levelező tagozatos hallgatóinkat szeretettel várjuk!