A „Tanuló szervezet, szervezeti tanulás” sorozat első része: Félelem, változás, siker. Fókuszban a cégek megújítása.

2017. március 1, szerda, 14:00 óra
BKIK székház Budapest I. Krisztina Krt. 99. VII. em. Oktató terem

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött! A regisztrációt 2017. február 24-ig az oldal alján kell megtenni.

MEGHÍVÓ - Workshop

A „Tanuló szervezet, szervezeti tanulás” sorozat első része:

Félelem, változás, siker. Fókuszban a cégek megújítása.

• Helyszíne: BKIK székház Budapest I. Krisztina Krt. 99. VII. em. Oktató terem
  • Időpontja: 2017 március 1., szerda, 14:00-17:00

„Senki sem olyan okos, mint mi mindannyian.” (japán szállóige)

Ha ÖN HR vezető, cégtulajdonos vagy döntéshozó egy szervezetben,
GONDOLKOZZUNK EGYÜTT! Egy helyen az Önök tapasztalatai és a mi tudásunk.

A piaci globalizáció a cégek életében szükségszerűen változásokat generál. Új szemléletet, együttműködéseket kíván meg, amelyek a hagyományos működési formákat részben, vagy egészben új alapokra helyezik. Ahogy korszerűsítjük vállalkozásunk gépeit, technológiáját, ugyanúgy szükséges korszerűsíteni a vezetés/irányítás elavult elveit, módszereit is. A workshop arra a kérdésre keres választ, hogy egy vállalkozás tagjainak milyen képességekre, szemléletre van szükségük a folyamatos tanuláshoz, alkalmazkodáshoz.

A változás már nem halogatható, ezt minden cégvezető a saját bőrén érzi.

„Ezen a világon kétféle ember van: … Döntsétek el ti magatok, hogy a Tegnap Szolgái vagy a Holnap Szabadjai közé tartoztok-e!” (Kahlil Gibran: A mester szavai)

Gondolkodjunk együtt

• a szervezet változásairól: Szuhai Nóra, BKIK XX. Tanácsadó Osztály, elnökségi tag
  • az egyén változásairól: Boda Tímea, Pallas Athéné Egyetem, adjunktus
  • a tanulás változásairól: Sulyok Tamás, Zsigmond Király Egyetem, adjunktus

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött!

Ajánló:

Gondolkodjunk együtt a következő rendezvényünkön is: „Tanuló szervezet, szervezeti tanulás” - Konferencia, 2017. április 26.-án, BKIK VII. emelet. Figyelje meghívónkat!